Genel

TMGD EĞİTİMİ KURSİYER GÖRÜŞLERİ

TMGD EĞİTİMİNİ TAMAMLAYAN ÖĞRENCİLERİMİZ

Başta eğitmenimiz Mustafa bey’e ve Yeni Ümit çalışanlarına teşekkür ederiz. Mustafa Bey derse hâkimiyeti ve bilgisini kursiyerlere özveriyle sabırla aktarmıştır. Yeni ümit’in kurumsal yapısını her fırsatta hissettik. Ayrıca ikramlar için çalışanlarına da teşekkür ederiz. Eğitimden memnun ayrılıyorum. Kesinlikle tavsiye edebileceğim ciddi bir kurumdur. Her şey için teşekkür ederiz.

TANSEL OKKAN - KİMYA MÜHENDİSİ

Yeni ümit eğitim kursundan ve değerli Mustafa hocamdan geldiğim günden beri 18.08.2015 gününden 28.08.2015 gününe kadar bana göstermiş olduğunuz değerden ötürü teşekkürler eder ilgi ve alakadar olan kurum ve hocama teşekkürler eder hayatta başarılar temennisiyle. Umarım verdiğimiz emeğinizi boşa çıkarmam.

NİYAZİ KARADENİZ - SU ÜRÜNLERİ MÜHENDİSİ

Yeni ümit eğitim kurumu kurum kelimesini kendi içersinde özümseyip gerek eğitim kadrosuyla gerek diğer çalışanları ile ciddi bir eğitim ve bunun yanında samimi bir aile ortamı sunmuştur. İstanbul’da beklemediğim bir ortam sunduğu için yeni ümit eğitim ailesine çok teşekkür ederim.

SÜLEYMAN ARSLAN - MATEMATIK ÖĞRETMENİ

Yeni Ümit Eğitim kurumlarına 10 gün süren Tmgd eğitimi süresince eğitmen kadronun bilgisi çalışanların ilgisi ve özellikle Fatma ablanın birbirinden lezzetli ikramları benim için takdir sebebiydi. Yeni eğitimlerde karşılaşmak dileğiyle. Sevgi ve selamlarımla.

EZGİ KARAKALE - ÇEVRE MÜHENDİSİ

Yeni Ümit Eğitim Kurumlarına bu kadar kapsamlı bir eğitim programını çok kısa bir süre içersinde hiçbir bilgi aktarımından kaçınmadan gayet anlaşılır bir biçimde bize sunan hocamız Mustafa bey’e ve eğitim saatlerinden sonra ikramlarıyla bizlere aile sıcaklığı sunan Fatma hanım’a çok teşekkür ederim.

EMİNE ŞEVİK SABURLU - BİYOKİMYA UZMANI

Yeni ümit eğitim kurumlarında 18.08.2015 – 28.08.2015 tarihlerinde TMGD eğitimi aldım. Eğitim süresince Mustafa REVAN hocamız bize eşlik etti. Eğitimden ortamdan teknik bilgilerden çok memnun kaldık. İkramlar çok güzeldi. Eğitim programı çok efektifti. Fatma Hanım Fatma abla bize çok iyi baktı çok iyi besledi. Eğitimi 10 güne yaymanız sizi tercih etmemizin bir nedeniydi. Teşekkürler.

ERDAL KESKİN - İŞLETMECİ

Yeni ümit eğitim kurumlarından aldığım TMGD eğitimden ve Mustafa revan Hocanın ders işleyişinden memnun kaldım. Ayrıca kurumun ikramlarında iyiydi. Bize emeği geçen Fatma hanımda teşekkür ederim.

FUNDA ÖZDEMİR - KİMYAGER

Yeni ümit eğitim kurumları 18.08.2015 – 28.08.2015 bu dönem içinde ADR eğitimi almak için kursa dâhil oldum. Kurs dönemi boyunca hocamız Mustafa Revan derslerde pozitif ve güler yüzlü anlatımlarından dolayı ve her gün Fatma ablanın yapmış olduğu ikramlarından dolayı ellerine sağlık oldukça eğlenceli ve öğretici bir kurs dönemi geçirdim. Tüm sınıf arkadaşlarıma ve eğitmen Mustafa hocama Fatma ablama her şey için çok teşekkürler.

HALİL SAVAŞ - EKONOMİST

Öncelikle Mustafa hocaya emeklerinden dolayı teşekkür ederim. Eğitim süresi boyunca konu anlatımı ve sorularımıza verdiği cevaplar gayet güzel ve başarılıydı. Her gün bize güzel yiyecekler sunan Fatma teyzemize çok teşekkür ederiz. Her şey çok güzeldi ellerine sağlık. Çalışanların hepsi güler yüzlü ve yardım sever kişilerdi.

NEZİHA CANSU - JEOFİZİK MÜHENDİSİ

49 Saatlik eğitim sürecinde herhangi bir olumsuz izlenim olmadı. Hem hocalarımız hem idari personel bizlere karşı son derece yapıcıydı. Hiç atlanmadan her sabah yapılan ikramlar çok nazikçeydi. Tekrardan teşekkürler ve iyi çalışmalar dilerim.

ONUR ERTEKİN - İKTİSATÇI

Güzel bir 10 günlük eğitim süreci geçirdik. Özellikle bize her sabah lezzetli kek ve poğaçalarıyla destek olan Fatma ablaya teşekkürlerimi sunarım. Emre hocayla birlikte oluşturulan 39.grup ve sınıf kadrosu derslerin daha eğlenceli ve uzun bir temponun zamanın daha hızlı akmasına güzel bir vesile olmuştur.

N.ÇİSEM SEZER - SANAT TARİHÇİSİ

Eğitime başladığımızda kafamızda birçok soru işareti vardı ama bütün sorularımızı emre hocamızın sabırla cevap vermesiyle bu soru işaretlerini gidermeyi başardık. Sınıf arkadaşlarımın insani yönlerinden dolayı böyle bir sınıfta olduğum için şanslı olduğumu düşünüyorum. Kurumun ikramlarına da değinmeden geçemeyeceğim. Fatma teyzemizin ellerine sağlık yazmada yeni ümit eğitim kurumlarına teşekkür ederek sonlandırıyorum.

MÜSLÜM ELMAS - İŞLETMECİ

Eğitim kurumu personelin yaklaşımı ve bilgi verme tarzı çok iyi. Tmgd eğitimcimiz üst düzey kurum ve bizler açısından olumlu.

ABDULLAH KADAYIFÇI - KİMYAGER